Connect with us

Политика

Зеленський підписав закон щодо оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій


<!— Copy and paste this tag code and place it between the of your HTML document. —>

Зеленський підписав закон щодо оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорійЗеленський підписав закон щодо оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій

Зеленський підписав закон щодо оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорійЗеленський підписав закон щодо оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2020 рік” щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Зазначається, що документ забезпечує підтримку пільгових категорій дітей шляхом фінансування з держбюджету їхнього оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах, які розташовані у гірських районах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, на узбережжі Чорного й Азовського морів.

Відповідно до закону, в 2020 році на заходи з оздоровлення дітей буде спрямовано 80 млн грн за новою бюджетною програмою Міністерства соціальної політики.

Читайте такожПрезидент дозволив кандидатам на місцевих виборах не надавати довідку про несудимість

Закупівлю відповідних послуг передбачається проводити в порядку, визначеному Кабміном відповідно до вимог закону України “Про публічні закупівлі”.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Раніше Володимир Зеленський підписав указ щодо протидії домашньому насильству.

Джерело UATV
дата 21.09.2020
категорії Політика
поділитися

Источник

Comments

Новости