Connect with us

Новости региона

Юні баскетболісткі Рівненщини завоювала срібні нагороди ВЮБЛ-2005


Чи не змоглі РІВНЕНСЬКІ баскетболісткі здобути чемпіонське звання у ВЮБЛ-2005, у вірішальному матчі поступившись віннічанкам — 78:83.

Власне, гра Почаїв за Преимущества рівнянок, Які виграли и Першу чверти, и одного — на Перерва командіровку ПІШЛИ за Рахунку 41:34 на нашу Користь. А ось у третій десятіхвілінці у грі збірної Рівненської області ставить провал. Володіючі ігровою перевага, підопічні Марії Онищук и Валерія Жартуна Втратили «снайперські» навички. А ось у віннічанок навпаки — влучання за влучанням. На додачу, травмувалася и не змоглі более війта на майданчик наш лідер Софія Кириченко. Третя чверти виявило за гостями — 36:16, и основні події розгоріліся в заключній чверті. На додачу всех непріємностей, напрікінці третьої чверті п’ятий фол получила наш капітан Євгенія Безкоровайна.

В Останній десятіхвілінці рівнянкі спробувалі наздогнаті суперніць, но Було трішки запізно. Максимум, что удалось — це Зменшити відставання. Чи не допомоглі влучання Олександри Тінщук, яка самє в останні хвилини забила свои десять пунктів з 18-ти Загальне. Стільки ж очок в актіві Євгенії Безкоровайної, 15 — Анастасії Шепелюк, 14 — Софії Кириченко, 9 — Ольги Павлюк, 4 Альбіні Бабейчік. А у віннічанок по 27 очок набрали Вікторія Богаченко та Вікторія Шошоя, 23 — Віолетта Остапчук.

Отож, вінницька МСДЮСШОР — чемпіон, збірна Рівненської області — другі, на третьому місці — «КСЛІ-Динамо», Пожалуйста у грі за Третє місце здолав «Переяслав».

Традіційно булу определена символічна пятірка кращих: Анна Ярош (Переяслав), Ірина Бугайова (Київ), Вікторія Шошоя (Вінниця), Євгенія Безкоровайна та Софія Кириченко (Рівне). А найціннішім гравця фіналу стала Віолетта Остапчук.

Нагороджувалі баскетболісток міський голова Олександр Третяк, начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій та президент обласної Федерации баскетболу Олександр Процюк.

Джерело: 7 днів

Comments

Новости