Connect with us

Новости региона

Які корективи ВНІС Covid-19 у роботу Рівненської обласної дитячої лікарні


Які корективи ВНІС Covid-19 у роботу Рівненської обласної дитячої лікарні

З жовтня 2020 року комунальне підприємство «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради внесено до Переліку медзакладів, Які Надаються допомогу пацієнтам з Covid-19. Лікарня постелили догоду з Національною службою здоров’я України на відповідній пакет послуг, что означає фінансову підтрімку з державного бюджету.

Про це сообщает Рівненська обласна рада.

З качана цього року в обласній Дитячій лікарні пролікувалі 69 ковідніх хвороби. Наразі там лікуються 16 маленьких пацієнтів з підтвердженім діагнозом Covid-19, ще 18 перебувають в обсервації. Загаль ж інфекційне відділення, Пожалуйста обладналі під ковідніх пацієнтів, має 30 ліжок.

Розташоване воно в окремий корпусі, Який свого часу будували самє для лікування інфекційніх хвороби. До пандемії коронавірусу потужності Будівлі дозволяли розмістіті там інші відділення (зокрема, ендокрінологічне), Аджея Чима інфекційніх пацієнтів лікуваліся на базі Центральної міської лікарні Рівного, де донедавна діяло обласне інфекційне відділення для дітей. Сьогодні его займають дорослі пацієнті.

Тож вінікла необходимость создать обласне дитяче інфекційне відділення — в окремий корпусі, відповідно з окремим системою вентиляції та каналізації.

Через це гостре Постав питання переселення ендокрінологічного відділення з тих приміщень, Які готують для інфекційніх хвороби. Батьки маленьких пацієнтів, Які звіклі тут лікуватіся, побоюються, щоб умови їх перебування НЕ погіршіліся. Заручившись підтрімкою кількох громадсько ОРГАНІЗАЦІЙ, смороду написали до керівніцтва Рівненської обласної ради відповідне Звернення.

Окремо це питання вивчаю и депутати профільної постійної КОМІСІЇ по вопросам охорони здоров’я, материнства и дитинства. Задля цього спеціально відвідалі обласна дитячу лікарню, щоб поспілкуватіся з ее керівніцтвом, медперсоналом та Побачити умови, в якіх лікуватімуть пацієнтів з ендокріннімі патологіямі. Побувалі такоже в других відділеннях, де трівають ремонти.

Які корективи ВНІС Covid-19 у роботу Рівненської обласної дитячої лікарні

Наша лікарня может отріматі десятки миллионов гривень за окремий державною програмою. За ЦІ кошти ми Перш за все облаштуємо в’їзд, подвір’я, відремонтуємо дах та фасади. Кроме того, ми подали ОКРЕМІ розрахунки на облаштування трьох ВіДДіЛЕНЬ: хірургічного, онкогематологічного та, власне, ендокрінологічного. А це НЕ лишь сучасний ремонт, а й необхідне обладнання. Дуже сподіваюся, что Перші кошти надійдуть Вже у 2021 году, и в найбліжчі роки ми зможемо значний покращіті умови лікування для наших маленьких пацієнтів, — рассказал директор Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

ВІН запевне депутатов та представителей громадськості, что відділення ендокрінології переселяють в умови, Які далеко не гірші. Це двомісні палати з сучасним ремонтом, меблями, ігровім простором, де дитина зможу перебуваті з кімось Із батьків. Поруч розташовані лабораторія та кабінети для проведення необхідніх обстеження и маніпуляцій. Пацієнті з ендокріннімі патологіямі — це в основном планові Хворі. Тож на даного етапі лікарня зможу організуваті максимально комфортне їх перебування.

Які корективи ВНІС Covid-19 у роботу Рівненської обласної дитячої лікарні

Зі свого боку голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук, Який взявши участь у віїзному засіданні КОМІСІЇ до лікарні, зауважів, что наші медзакладі повінні розвіватіся та буті готовий до різніх сценаріїв.

Позиція моя та колег-депутатов однозначна — Рівненська обласна дитяча лікарня винна працювати Виключно в інтересах своих маленьких пацієнтів! Незалежності від того, в якому відділенні смороду лікуються. Переконаний, керівництво Опис лікарні такоже поділяє Цю мету. Тому Зміни, Які відбуваються тут, зокрема, й через ковідні реалії, — це відповідь на ті Виклики часу, з Якими усі ми стікнуліся, — Наголос Сергій Кондрачук.

Comments

Новости