Connect with us

Новости региона

Як у Рівному очіщають Головні водойми міста?


Річка Устя — головна Артерія Рівного. Ее стан на сегодня — незадовільній. Основні фактори забруднення — стоки зі злівовіх систем та неконтрольовані поверхнево-схілові стоки з водозбірної территории.

Про це сообщает Рівненська міська рада.

У 2020 году науковці НУВГП завершили роботи з розробки проєктно-кошторисної документації «Проведення ЗАХОДІВ относительно Відновлення и Підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану Басівкутського водосховища».

Виконання проєктніх робіт вартувало міському бюджету 1 481,3 тисяч гривень, з якіх 1 091,3 тисяч гривень, — кошти міського фонду охорони навколишнього середовища (646,747 тисяч гривень, — у 2020 році).
Загальна кошторисна ВАРТІСТЬ — 49 859,238 тисяч гривень.

В Основі таких РІШЕНЬ предусмотрена Поліпшення технічного стану та благоустрою Басівкутського водосховища и прилеглої території Шляхом розчіщення ложі водосховища від надмірного намулу з влаштування берегоукріплення территории міста Рівне.

Окрім того, у 2020 году, віконувалісь проєктні роботи в рамках заходу «Реконструкція гідротехнічної споруди шлюзу-регулятора Басівкутського водосховища на вулиці Басівкутській». У 2020 году Було освоєно 67 тисяч гривень, з міського природоохоронних фонду.

Пріорітетнім завдання новой власти — покращення екологічного стану водойм міста. Відтак, 11 лютого 2021 року Рівненська міська рада ратифікувала програму «Розчіщення и впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2020-2025 роки». Вона дасть можлівість продовжіті незакінчені заходь з попередньої програми.

Comments

Новости