Connect with us

Культура

в США тільки на Disney +, іншим пощастить більше — Українські новини


У Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка поставили спектакль «КРУМ», за мотивами однойменної п’єси Ханоха Левіна.

«Історія Крума — головного героя п’єси, вирішена в жанрі трагікомедії, це історія не одного покоління кінця ХХ — початку XXI століття. Вічний конфлікт героя і життя. Пошуки себе, свого призначення і в той же час неймовірна аморфність існування, вічні очікування, що хтось за тебе вирішить проблему, зламає інерцію, обридлу сіру сталість буття, яка засмоктує людину в свою запрограмовану рутинність«, — говориться в анонсі театру.

Автори вистави на чолі з режисером-постановником Давидом Петросяном використовували яскраві театральні засоби художньої виразності, які забезпечили поліфонічну і вишукану образність уявлення.

«Герої вистави впевнені, що справжнє життя існує десь там далеко, головний герой мріє, що одного разу він раптово прокинеться якщо не геніальним, то видатним романістом. І це відчуття, що життя ще попереду, що її можна почати заново, перетворило всіх героїв п’єси на блукаючих сомнамбули, існуючих в вічних сновидіннях своїх надій«, — наголошується в повідомленні.

Причому головні герої вистави швидше сприймають телевізійно-серіальну життя, вважаючи її реальністю, що власне, здається їм незрозумілим і чужорідним.

У будинках для людей похилого віку Амстердама виставили «Нічний дозор» Рембрандта (Фото)

«Тільки любов матері здатна надати силу головному герою, спонукати його в дію, однак, на жаль, усвідомлення цього приходить занадто пізно. Блудного сина нема до кого звернутися за прощенням«, — резюмують в прес-службі театру.

джерелоНовости