Connect with us

Новости региона

У Рівному планируют впровадіті програму «» Безпечний Рівне «


У Рівному планируют впровадіті програму "" Безпечний Рівне "

Це система камер відеоспостереження, яка орієнтована на моніторинг ситуации в городе та попередження події. Це не лишь розпізнавання номерних знаків автомобілів та облич, а комплексна аналітична система что автоматично надає інформацію про трафік на вулицю, корковість, вчасність руху громадського транспорту ТОЩО.

Для міського голови Олександра Третяка питання безпечної інфраструктурі Було визначили пріорітетнім, тож ВІН ініціював Відновлення РОБОЧОЇ ГРУПИ з питання впровадження «Безпечний Рівне».

Зазначімо, что над ЦІМ Вже працювала команда міської ради попередні роки и має проект Дійсний до 2023 року, а такоже Наразі по місту Встановлені 92 камери.

Дана платформа потребує доопрацювання — Із ЦІМ Погода всі учасники РОБОЧОЇ ГРУПИ.

Є мета сделать в Рівному якомога кращий систему безпеки. Перший крок — «підняті» існуючу систему, щоб ті у что Вже вкладені кошти такоже Працювало на максимум. Альо паралельно почнемо готувати комплексний проект, нашу «зелену карту» по Якій ми в течение кількох років будемо рухатісь. Зокрема для реализации завдання програми нужно збільшити Кількість камер орієнтовно до 400 одиниць включаючі Квасилів (більш Точний обрахунок ще буде Здійснено). Такоже нужно поспілкуватісь Із сусіднімі ОТГ, Які такоже могут буті зацікавлені у камерах відеоспостереження — щоб Встановити їх на під’їздах до Рівного. Це буде взаємовігідно и дешевше, а поліція таким чином зможу фіксуваті пересування авто, например, злочінців, з других областей, — резюмував міський голова.

Визначили завдання и дедлайни, робоча група запланувала следующего місяця Зустріч щоб відмітіті Перші результати. А також очікується презентація для всіх залучених сторон, включно з депутатами Рівнераді, щоб ознайомитись Із принципами та доцільністю програми «Безпечний Рівне».

Comments

Новости