Connect with us

Новости региона

У Рівному планируют Доопрацювати програму «Безпечний місто» (ФОТО)


У Рівному планируют Доопрацювати програму "Безпечний місто" (ФОТО)

У Рівному планируют впровадіті програму «Безпечний місто».

Про це інформує Рівненська міська рада.

У Рівному планируют Доопрацювати програму "Безпечний місто" (ФОТО)

Це система камер відеоспостереження, яка орієнтована на моніторинг ситуации в городе та попередження події. Це не лишь розпізнавання номерних знаків автомобілів та облич, а комплексна аналітична система, что автоматично надає інформацію про трафік на вулицю, корковість, вчасність руху громадського транспорту ТОЩО.

У Рівному планируют Доопрацювати програму "Безпечний місто" (ФОТО)

Для міського голови Олександр Третяк питання безпечної інфраструктурі Було визначили пріорітетнім, тож ВІН ініціював Зібрання РОБОЧОЇ ГРУПИ з питання впровадження «Безпечний Рівне».

— Є мета сделать в Рівному якомога кращий систему безпеки. Перший крок — «підняті» існуючу систему, щоб ті у что Вже вкладені кошти такоже Працювало на максимум. Альо паралельно почнемо готувати комплексний проект, нашу «зелену карту» по Якій ми в течение кількох років будемо рухатісь. Зокрема для реализации завдання програми нужно збільшити Кількість камер орієнтовно до 400 одиниць включаючі Квасилів (більш Точний обрахунок ще буде Здійснено). Такоже нужно поспілкуватісь Із сусіднімі ОТГ, Які такоже могут буті зацікавлені у камерах відеоспостереження — щоб Встановити їх на під’їздах до Рівного. Це буде взаємовігідно и дешевше, а поліція таким чином зможу фіксуваті пересування авто, например, злочінців, з других областей — резюмував міський голова.

Зазначімо, что над ЦІМ Ранее Вже працювала команда міської ради. І, як результат, розпочато проект, Придбай програмне забезпечення Та вже встановлен 92 камери по місту через Які здійснюється моніторинг.

Читайте також: РІВНЕНСЬКІ КОМУНАЛЬНИК прибирають місто від снігу (ФОТО)

Comments

Новости