Connect with us

Новости региона

У Рівному обговорять перспективи СПІВПРАЦІ власти и мешканців міста


У Рівному обговорять перспективи СПІВПРАЦІ власти и мешканців міста

14 квітня состоится публічне онлайн-Обговорення «Інстітуалізація та забезпечення сталості Функціонування ІНСТРУМЕНТІВ взаємодії влади та громадськості у Рівному».

Во время заходу експерти, представник міської ради та містяні поспілкуються про ті, як розвіваті співпрацю влади и громади, Які кроки нужно для цього здійсніті, йдет на сайті міської ради.

Коли Зустріч и як на неї потрапіті?

Обговорення состоится 14 квітня об 11:00 на платформі ZOOM. Щоб долучітіся до Дискусії нужно зареєструватіся до 13 квітня включно тут: https://forms.gle/S23xdUpEuu8zsmzaA/. Посилання на агентство Зустріч буде надіслано усім зареєстрованім учасникам. Такоже на странице Заради реформ Рівного у Facebook состоится пряма трансляція заходу.

Про що будемо Говорити?

• Роль міської ради у налагодженні процесса взаємодії Із громадськістю.

• Хто має буті господарем цього процесса: візіонер чи менеджер?

• Як посіліті Громадянські компетенції та здатність громадськості брати участь у суспільному жітті?

• Перспективи та перешкоду у розвитку Е-демократії.

Детальна програма заходу доступна за ПОСИЛАННЯ: https://bit.ly/3mvpVzA.

Чому це важліво?

Если у громаді належно організована Взаємодія з мешканцям, смороду залучаються до процесса Прийняття РІШЕНЬ и відчувають, что їх голос почути властью — це спріяє прийняттю більш віваженіх та продуманість РІШЕНЬ, підвіщує якість життя людей и розвиток громади. А коли ця Взаємодія відбувається у різніх форматах, и зокрема, через использование інформаційних технологій — це демонструє прозорість та відкрітість власти и дозволяє долучітіся більшій кількості людей з Використання мінімальніх ресурсов. У Рівному є Чима механізмів для СПІВПРАЦІ власти и громадськості — це и громадський бюджет, и електронні петіції, и Публічні консультації. Проти, містяні НЕ всегда активно їх Використовують через недовіру, Відсутність сподівань на результат або даже и незнання про наявність таких ІНСТРУМЕНТІВ. Говорити про взаємодію влади и громади, як сделать ее більш ефективного Варто, Аджея це передумови якісніх змін у нашому городе. Переконані, доля кожного Зроби Обговорення ефектівнішім, Аджея дозволити Побачити співпрацю влади и громади з різніх позіцій — мешканців, посадовців, Журналістів, Громадська активістів, експертів.

Впевнені, что різноманіття думок, Ідей та потреб поможет напрацюваті Кращі Пропозиції. Цей Захід організовується Радою Реформ Рівного разом Із Коаліцією Реанімаційній Пакет Реформ у рамках програми «Програми сприяння Громадській актівності« долучайтесь! », Что фінансується Агентством США з МІЖНАРОДНОГО розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Зміст заходу є вінятковою ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Pact та его партнерів i НЕ обов’язково відображає погляди USAID або правительства США.

За детальнішою інформацією Звертайтеся: Андрій Токарський, Голова коордраді Коаліції громадсько ОРГАНІЗАЦІЙ та ініціатив «Рада реформ Рівного», тел. 063 617 96 93, [email protected]

Comments

Новости