Connect with us

Новости региона

У Костополі будується сучасний спортивний комплекс


У Костополі будується сучасний спортивний комплекс

Шість спортивних, тренажерних та фітнес-залів та два басейни під дерев’яним накриття. Саме таким буде сучасний спортивний комплекс в Костополі, Який будується в рамках презідентської програми Велике будівництво. Его дизайн є унікальнім та Єдиним в Україні. про це сообщает голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За его словами: здати об’єкт планується до кінця цього року. Наразі его Готовність складає 50%. Як проходять будівельні роботи, сегодня ВІН проінспектував особисто.

Тут буде две чаші басейну — дитяча та доросла, а такоже тренажерні, спортивні та фітнес зали. Усе для того, аби активна молодь Костопільщіні мала ще более можливий для популярізації здорового способу життя. Мені, як спортсмену, це Вкрай важліво — говорити Віталій Коваль.

Кроме того, спорткомплекс буде Повністю безбар’єрнім. Тут облаштують СПЕЦІАЛЬНІ ліфти, підйомники и пандуси для людей з інвалідністю.

Попереду ще много роботи, однак є амбітній, но Цілком реальний план — превратить об’єкт в Справжній спортивний хаб! Працюємо над розбудовою Рівненщіні далі,сообщил Віталій Коваль.

Comments

Новости