Connect with us

Новости региона

Територіальні громади Рівненщини получил 102,5 млн. Грн. податку на нерухомість


Територіальні громади Рівненщини получил 102,5 млн. Грн.  податку на нерухомість

За результатами 2020 року платники податку на Нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахувалі до місцевіх бюджетів Рівненської області 102,5 млн. Гривень.

Як повідомілі в ДПС у Рівненській області, фактічні надходження перевіщілі надходження 2019 року на 13,7 млн.грн., Або на 15,5%.

У Загальній сумі перерахованого податку понад 61,5 млн. Грн. — це внесок юридичних осіб. Решті коштів, 41 млн. Грн., Перерахувалі Фізичні особи — ВЛАСНИКИ нерухомості. При цьом и ті, й інші — з позитивною дінамікою — плюс 5,9 млн. Грн. та плюс 7,8 млн. грн. відповідно.

Нагадаємо, Законом України від 30.03.2020 №540-ІХ внесено Зміни до Податкового кодексу согласно з Якими об’єкти нежітлової нерухомості, что перебувають у власності за фізичних або юридичних осіб, з 1 по 31 березня 2020 року НЕ оподатковуються. Тобто, суб’єкти господарювання звільняються від сплат податку на Нерухоме майно на один місяць. Платники — юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року и до 20 лютого цього ж року подаються до податкових ОРГАНІВ області за місцезнаходженням об’єкта / об’єктів оподаткування Декларацію з розбівка річної суми рівнімі Частка поквартально. Про суму нарахованого податку на Нерухоме майно громадян — фізичних осіб повідомляють податкові органи області за місцем податкової адреси, вручаючі податкові повідомлення-решение до 1 липня звітного року.

Comments

Новости