Connect with us

Культура

Сергій Жадан Інтернат — роман автора видали на італійській мові


Відомий український письменник Сергій Жадан продовжує популяризувати свою творчість за межами рідної країни. Його роман «Інтернат» про війну на Донбасі побачить світло в одному з римських видавництв «Voland Edizioni» на італійській мові.

Видавництво вважає, що роман Жадана «Інтернат» про українсько-російську війну на Донбасі обов’язково зацікавить італійського читача.

Перекладом протягом цілого року працювали Джованна Броджі і Мар’яна Прокопович. Джованна зазначила, що переклад давався досить складно, адже знайти точний італійський аналог слову «інтернат», яке автор використовував метафорично, було непросто.

Також, літературознавець додала, що книга відрізняється від інших творів про війну. Роман Жадана — це не традиційна книга про війну. Автор показав не саму війну, як вона є, а загальну людську трагедію, яка розгортається на тлі.

Сергій Жадан Інтернат - роман автора видали на італійській мові

28 листопада відбулася онлайн-презентація роману. Тираж книги під назвою Il Convitto становить понад півтори тисячі примірників. В італійських магазинах роман з’явиться вже на початку грудня.

Раніше, «Телеграф» повідомляв, що група Сергія Жадана представила нову пісню — «Вова».

джерело

Comments

Новости