Connect with us

Новости региона

Рівненська молодіжна рада: пацієнт живий, чи мертвий? (БЛОГ)


Юрій Кузь

«Молодь — це двигун прогресу та вічний генератор Ідей» — самє цею меседж несуть у своих політічніх Виступ політики перед шкірних Вибори, коли хтось запітує їх про молодь та ее роль у суспільстві.

Однако, як только наші обранці складають присягу та формують новий склад ОРГАНІВ віконавчої власти, про молодь та ее Ідеї всі забувають и гасло чіновніків «Ми всегда за молодь» превращается у таке знайоме більшості «Скоро ми розглянемо ваше питання, зачекайте декілька тіжнів». Тут можна Додати, что если даже оголосіті голодування з Вимогами РОЗГЛЯДУ та удовольствие твоєї Пропозиції, швідше за все ти станеш покійніком, тому что довжина болта, Який влада в усі часи клала на Молодіжне суспільство пропорційна розміру премій, Які смороду регулярно отримуються від своих небожітелів.

І ось пройшли Чергові вибори, сформувався новий склад Рівненської міської ради, утворіліся депутатські комітеті … здавай б — вісь ВІН, шанс на Зміни! Ще в лютому 2021 року Було утворено ініціатівну групу молодих рівнян, яка запалала метою создания нового органу у системе міської влади, яка б стала мостом между молоддю та нашими обранцямі в обхід цілої армії чіновніків. Молодіжна міська рада — це рецепт налагодження діалогу, которого НЕ Було десятіліттямі, а его секрет простий: додаємо ініціатівну та прогресивну молодь, змішуємо ее Із представник Рівненської міської ради, чекаємо один місяць (це примерно тієї годину, Який потрібен на проходження бюрократично перепони) и вісь ВІН — пиріг, Який стан качаном великих справ, готов. Однако, є Одне суттєве «АЛЕ» и воно ховається, звісно ж, Якраз у бюрократії, яка зламав життя багатого ідеям у нашому місті, та й державі загаль.

Вчора Якраз, Було черговий Засідання постійної КОМІСІЇ по вопросам науки, освіти, культури, туризму, духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з громадсько об’єднаннями, засоби масової информации, захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської ДІЯЛЬНОСТІ та етики, на якому вірішувалі — дати життя Рівненській молодіжній раді, чи Відправити ее в кріогенну камеру до кращих часів. Всупереч Виступ представителей ініціатівної групи, решение неоднозначне. З одного боку — є підтримка Із Заклик дати молоді зелене світло у ее становленні, як одного Із китів на якому буде тримати Рівненська громада. З Іншого боку — рішенням комісію молодіжну раду, хоча й Не відправілі на тій світ, но в холодильнику їй померзнути все ж придется, оскількі депутати вірішілі склікаті круглий стіл Із залучених громадськості для Обговорення даного питання.

Добре це, чи погано вірішуваті кожному, однак на мою думку, оповіщення не з пріємніх и для ілюстрації зловісної перспективи розвитку подій хочу розповісті коротку Історію з власного життя. Коли я Навчався в школі, у нас сформувалася компанія З якою я продовжую товарішуваті Вже и по завершенню шкільних років. І булу у нас одна мрія — зібратіся всією компанією та відірватіся у Львові на повну. Кожне літо ми Ледь НЕ Щотижня обговорювалі це питання, прогнозувалі де будемо жити, вібудовувалі маршрути, фантазувалі, Які ж пригоди нас очікують. Так ось, за моїмі підрахункамі, дружба ця трівала примерно 5 років. І у Львів ми так и не Поїхали, хоча говорили про це рокамі.

Чи поїде кудісь Рівненська молодіжна рада — покаже час.

Примітка: Редакція может НЕ поділяті мнение авторів и не Несе відповідальність за достовірність информации.

Comments

Новости