Connect with us

Новости региона

Підприємцям Рівненщини впорядкувалі нарахування єдиного податку


Підприємцям Рівненщини впорядкувалі нарахування єдиного податку

У червні 2020 року, депутати Рівненської міської ради прийнять решение «Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців» та «Про порядок Справляння місцевіх податків та зборів у 2020 году», про встановлення для платників єдиного податку Першої та Другої груп нульової ставки єдиного податку . Все тому, что підприємці у зв’язку з введенням локдауну, що не малі змогі Здійснювати підпріємніцьку діяльність.

Однако, перерахунку підприємцям Здійснення НЕ відбулось, а міські обранці НЕ проконтролювалі Виконання свого решение. У особістом кабінетах ФОПів утворівся борг, Аджея Послухай чіновніків, останні НЕ сплата податки за Вказаним місяць. Підприємці звернули до депутатки Рівнераді, віце-президенткою Асоціації платників податків олені Хотенко, З Проханов владнаті сітуацію.

После конструктивного діалогу з головою податкової служби, президентом «Асоціації платників податків Гріголом Катамадзе та народний депутат — сітуацію вдалось врегулюваті. Усім підприємцям буде приведено у відповідність ставки єдиного податку, после 10 місяців непорозумінь:

З Огляду на зазначеним ДПС спільно з ГУ ДПС у Рівненській області приведено у відповідність ставки єдиного податку для платників податків Першої та Другої груп на підставі прийнятя решение №7487, вимог Кодексу з урахуванням внесених змін Законом №540 — сообщил заступник Голови ДПС Євген Олейніков.

Comments

Новости