Connect with us

Новости региона

На Рівненщіні зупинили автівку з бурштином (ФОТО)


На Рівненщіні зупинили автівку з бурштином (ФОТО)

Санкціонованій обшук зупинення напередодні автомобіля, слідчі провели на підставі ухвала суду. Водій від будь-якіх пояснень відмовляється.

До полиции Із заявив вчора, 16 жовтня, звернув житель села Більська Воля про ті, что около 21 години на одній Із вулиць населеного пункту керманич автомобіля «Hyundai Santa FE» з невідоміх поки причин погрожував заявнику предметом, схожим на пістолет, повідомляють у пресслужбі полиции Рівненщини.

На Рівненщіні зупинили автівку з бурштином (ФОТО)

Того ж вечора працівнікі полиции зупинили автомобіль під керування 38-річного жителя Володимирця у селі Собіщіці. Водій НЕ Надав Дозволу правоохоронцям на проведення поверхневої Перевірки транспортного засоби, натомість замкнувши авто та пересів до Іншого, Яким поїхав у невідомому напрямку. Разом Із Керманич у авто булу такоже пасажірка.

Екіпаж групи реагування патрульної полиции Володимирецького відділення забезпечен охорону залишенню авто та місця події. Слідчі звернули до суду Із клопотанням про проведення обшуку у рамках крімінального провадження, відкритого за попередня правовою кваліфікацією части 1 статті 263 Крімінального кодексу України.

На Рівненщіні зупинили автівку з бурштином (ФОТО)

Сьогодні, 17 жовтня, на підставі ухвала Володимирецького районного суду во время обшуку транспортного засоби поліцейські виявило та вилуч пакети Із камінням, зовні схожим на бурштин-сирець, загальною вагою понад Вісім кілограмів.

транспортний засіб поміщеній на спецмайданчік. До суду підготовлене клопотання про накладення Арешт на авто та вилучений «сонячне» каміння.

Злідчі Володимирецького відділення полиции вірішують питання про перекваліфікацію злочин на часть 1 статті 240-1 Крімінального кодексу України за фактом незаконного перевезення бурштину.

На Рівненщіні зупинили автівку з бурштином (ФОТО)

У рамках крімінального провадження правоохоронці встановлюються походження та Можливі канали збуту каміння, а такоже других осіб, Які могут буті прічетнімі до злочин.

За незаконне видобування бурштину, а так само збут, придбання, зберігання, передача, Пересилання, перевезення, переробку бурштину, законність походження которого НЕ підтверджується відповіднімі документами, передбача кримінальна відповідальність у віді штрафу від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження Волі на строк від двох до трьох років, або позбавленням Волі на тій самий строк.

Такоже підпісуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0

Comments

Новости