Connect with us

Новости региона

На Рівненщіні п’яний водій пропонував хабар поліцейськім


У Гощі, 22 січня екіпаж сектору реагування патрульної полиции місцевого відділення полиции на вулиці Наливайка, запрімітів підозрілі маневри одного з автомобілів. После цього водій автомобіля віїхав та продовжено рух тротуаром.

Про це сообщает ГУНП у Рівненській області.

Во время Перевірки документів и спілкування Із поліцейськімі 22-річний місцевий житель поводівся неадекватно. За зовнішнімі ознака ВІН перебував и в стані наркотичного, и в стані алкогольного сп’яніння. Утім, від проходження Огляду на місці події та в медзакладі в прісутності двох свідків отказался.

На Рівненщіні п'яний водій пропонував хабар поліцейськім

А Вже после складання адміністратівніх матеріалів за Частина 1 статей 122 та 130 КУпАП порушника решил їх «скасуваті» — предложили поліцейськім тисячу гривень, несмотря на застереження про крімінальну відповідальність. Усе це зафіксувалі боді-камери.

Слідчо-оперативна група задокументувала Вчинення кримінальне правопорушення. Відомості за фактом Пропозиції неправомірної вигоди службовій особі внесені до Єдиного реєстру досудового розслідувань за Частина 1 статті 369 Крімінального кодексу України.

У рамках крімінального провадження слідчі відділення №5 у смт. Гоща Грошові кошти вилуч.

Санкція статті предполагает наказание у віді позбавлення Волі Строком від двох до чотірьох років.

Comments

Новости