Connect with us

Новости региона

На Рівненщіні Молодик грозит сім років за ґратами за зґвалтування неповнолітньої


На Рівненщіні Молодик грозит сім років за ґратами за зґвалтування неповнолітньої
фото ілюстратівне

Подія трапи у червні 2019 року. Напередодні свого дня народження, тоді ще 18-річний юнак, без добровільної Згоди та всупереч Волі неповнолітньої дівчини, зґвалтував ее. У суді зловміснік, Задля унікнення крімінальної відповідальності, давайте Різні Свідчення та розповідав, что между ним та 14-річною потерпілою действительно БУВ статево контакт, но за добровільної Згоди та з Волі потерпілої особи. Однако, прічетність юнака до зґвалтування неповнолітньої дівчини підтверджено сукупністю зібраніх та дослідженіх у суді доказів.

У грудні 2020 року колегія Суддів Здолбунівського районного суду признал віннім обвинуваченого и засудила до 7 років позбавлення Волі.

Чи не погоджуючісь Із таким рішенням суду захисник обвинуваченого подавши апеляційну Скаргу, в Якій просив скасуваті цею вирок, а кримінальне провадження відносно обвинуваченого закрити, у зв’язку Із відсутністю в его діях складу злочини.

ТІМ, Волинський АПЕЛЯЦІЙНИЙ суд, перевірівші вирок в межах апеляційної Скарги та заслухавші доводь прокурора, решение Здолбунівського районного суду залишилось без змін, а апеляційну Скаргу захисника — без удовольствие.

Comments

Новости